ЗА НАС

Професионално производство фино обработка и преработка на струг maching за сите видови на материјали, вклучувајќи алуминиум, месинг, железо и др; ЦПУ обработка и производство прецизност делови.

 

Васер TEK ОГРАНИЧЕНА беше establised во 2007 година, кој се наоѓа во Yuhang DIST. Хангжу град познат како рај на земјата. Ние сме посветени да обезбеди супериорни производи, технологија поддршка и соодветна услуга по продажбата. Главни производи: фино обработка и преработка на струг maching за сите видови на материјали, вклучувајќи алуминиум, месинг, железо и др; ЦПУ обработка и производство прецизност делови.

 

Компанијата има напредни опремата за производство, професионални и технички персонал и строг систем за управување со квалитет во согласност со принципот на добро управување со вера, со висок квалитет и добар принцип цена, за да им обезбеди на клиентите со добра услуга. За да се создаде вредност за клиенти е целта ние секогаш се води. Ние цврсто веруваме дека само ситуација понудената е развојот насока на претпријатието. Ние ќе, како и секогаш, се произведуваат квалитетни производи во строга согласност со барањата на нашите клиенти со цел да се врати довербата и поддршката на нашите клиенти.

  • Зошто Изберете нас

    Богата технички искуство

    Силен капацитет за производство на суровини, со долгорочна акумулација на техничко искуство, со извршување на совршеност во квалитет, да обезбеди на клиентите со производи и услуги.

    Одлично производи

    Професионално производство и преработка на алуминиум, бакар, железо и други материјали за обработка, ЦПУ завршна обработка, голем број клиенти цениме и признавање.

Направи дури и повеќе

Обезбедување на квалитет на производите, одлична услуга, конкурентни цени и навремена испорака. Нашите производи се продаваат добро и во домашниот и странските пазари. Нашата компанија се обидува да биде еден важен добавувачи во Кина. 

Изградба на вашиот мувла машина

Ние со нетрпение очекуваме да слушнеме од вас, без разлика дали сте регистриран корисник или нов. Се надеваме дека ќе го најдете она што го барате тука, ако не, ве молиме контактирајте не веднаш. Гордееме на врвна служба за корисници и одговор. Ви благодариме за вашиот бизнис и поддршка!