China CNC Pjesë fabrikë dhe furnizuesit | WASSER

Pjesë CNC

Përshkrim i shkurtër:


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përdoren për:
  Të gjitha llojet e makinave, makinerive, aplikim në shtëpi, produkte elektronike, pajisjes elektrike, shkrimi, kompjutera, çelsin e fuqisë, çelsin miniaturë, arkitekturës, mall dhe një pajisje / V, hardware dhe plastike moulds, pajisje sportive dhe dhurata, dhe më shumë
  varg material:
  Metal: alumini, bronzi, bronzi, bakri, çelik inox, çeliku lidhjeve, çeliku i karbonit
  plastike: Acetal, POM, akrilik, najlon, ABS
  varg proces:
  kthese CNC, mulliri, shpimit, përgjimi, vulosje, vulosje thellë, lakimi, punching, filetim, saldim, riveting
  Toleranca: ±
  +/- 0.01mm për materialet metalike; +/- 0.05mm për materiali plastik
  vrazhdësi sipërfaqe:
  Ra 1,6-3,2
  Mikro përpunim ose jo:
  po
  Trajtim sipërfaqësor:
  Anodize, alodine, shtresë pluhur, vakum Plating; Nikel, zink, kallaj, Silver plating etj
  koha Lead për mostra:
  nje jave
  MOQ:
  50pcs / negociojë
  Kushtet e pagesës:
  30% T / T + 70% T / T, L / C në pamje
  koha Lead për urdhërat:
  7-30days, varet rendit Qty
  Kushtet e dërgesës:
  (1) 0-100kg: Prioriteti mallrave e ajrit
  (2)> 100 kg: prioritet i mallrave në det
  (3) specifikimet përshtatur
  Paketimi:
  për negociatë
  Anijeve port:
  Ningbo, Hangzhou, Shanghai etj
  Vërejtje:
  Ju lutemi të sigurojë vizatim teknik ose mostra për hetim për shkak se të gjitha pjesët janë përshtatur, por jo jashtë raft.

 • : Previous
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne